Секретар

Секретар Мостищанської сільської ради

Курочкіна Галина Іванівна

1962 року народження, народилася в селищі Битків Івано-Франківської області, українка, освіта вища.

В 1989 році закінчила Київський Національний університет ім. Т.Г.Шевченка і отримала кваліфікацію – викладач історії та суспільствознавства.

В 1997 році закінчила Український Державний  університет ім. М.П.Драгоманова і отримала кваліфікацію  - практичний психолог.

1995-1997р - працювала вихователем Мостищанської спеціалізованої школи-інтернат І-ІІ ст.

2001-2002р. - вчитель трудового навчання та образотворчого мистецтва Новосілківської ЗОШ І-ІІІст.

2002-2010р. - Секретар Новосілківської  сільської ради Макарівського району Київської області

2011 по даний час –Секретар Мостищанської сільської ради Макарівського району Київської області.

Заміжня. Чоловік – Курочкін Святослав Павлович – 1957р.н.

Має двох дорослих дітей – дочку та сина.