Учасники АТО

За час проведення АТО з села Мостище були мобілізовані і знаходилися в зоні бойових дій наступні громадяни:

• Березовський Андрій Якович;
  • Будяк Віталій Борисович;
  • Гарасим Іван Іванович;
  • Полюхович Іван Миколайович;
  • Третяк Петро Михайлович;
  • Форостовець Олексій Борисович

Всі вони отримали посвідчення учасника бойових дій.

• Загинув – Василенко Ігор Миколайович

Василенко Ігор Миколайович

Народився 20 липня 1984 року в селі Мостище Макарівського району Київської області.

З 1990 року навчався в Новосілківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, яку закінчив в 1999 році. Вчителі школи характеризують його як альтруїста, який робив добро не вимагаючи нічого взамін.

Після школи навчався у професійно технічному училищі №35 м.Києва, яке закінчив у 2002 році і здобув професію моториста стернового та слюсаря судноремонтника.

По закінченні ПТУ працював в ТОВ «Біплан» макетником.

З 2005 року по квітень 2014 працював охоронником в ТОВ «Альфа-Щит», ТОВ «Агенство безпеки «КУБ», ТОВ «Мілленіум Сек»юріті».

З травня по червень 2014року працював на посаді майстра лісу Бишівського лісництва.

Односельчани характеризують його, як надійного товариша, чуйну і чесну людину.

У вересні 2014 року Василенко Ігор Миколайович був мобілізований Макарівським РВК у 72 окрему мобілізовану бригаду міста Біла Церква.

06 жовтня 2014 року, у віці 30 років, загинув біля села Новотроїцьке Волноваського району Донецької області.

Був похований з усіма почестями в рідному селі на центральному кладовищі.